Hurtowni odzieży reklamowej i gadżetów – wszystko w jednym sklepie

Nowoczesny biznes nie poradzi sobie bez działań marketingowych. Współczesna reklama przybiera przeróżne formaty: umieszcza się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Jednak nadal nie rezygnuje się ze standardowych nośników reklamy, m.in. z kalendarzy bądź ulotek. Wykorzystuje się także jeszcze jeden model działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy wyjątkowo sobie cenią – promocję poprzez gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe – praktyczna i gratisowa rzecz

W odróżnieniu do innych form reklamy, różnego rodzaju gadżety są materialnym przedmiotem, który w szeregu przypadków jest bardzo praktyczny, dzięki czemu używany jest dłużej. To powoduje, że nasi potencjalni kontrahenci oraz konsumenci bardzo je lubią. Ciężko wskazać osobę, która odmówi przyjęcia w banku czy w kancelarii torby na zakupy albo ołówka. Są to bowiem przedmioty, które zawsze wypada mieć przy sobie. A co kluczowe – ta rzecz jest darmowa! Tymczasem korzystając regularnie z takiego gadżetu, klient non stop obcuje z hasłem reklamowym marki, od której go dostał, tym samym samoistnie zostawia ona głęboki ślad w jego pamięci.

Hurtownia odzieży reklamowej – sitodruk tkaninie oraz tworzywach sztucznych

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod używanych do personalizacji gadżetów reklamowych, daje możliwość nadruku zarówno na powierzchniach drewnianych, tworzywach sztucznych, jak i tkaninie. Najchętniej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest rzecz jasna odzież promocyjna – przeważnie wykonuje się firmowe logo na t-shirtach, a także na spodniach, kamizelkach oraz bluzach. Ponadto można wydrukować logo na torbie płóciennej, szlafroku oraz etui na klucze. Jeżeli zależy nam na znacznym wyborze opcji nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. W jednym miejscu można wtedy kupić nie tylko koszulki i inną odzież z nadrukiem, ale także m.in termosy, breloczki czy skrobaczki do szyb aut, co ułatwi organizację każdej akcji marketingowej.