fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Wieliczka

Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego opracowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością zdoła sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]