Daj się poznać klientom – firma w Street View

więcej o firmie w street view »

Google Street View to technologia przyszłości. Pozwala na poznawanie egzotycznych krajów i ogromnych miast bez podnoszenia się zza biurka – dzięki pomocy internetu. Również firmy w całym kraju (np. w Krakowie czy Gdańsku) mogą czerpać korzyści z koncepcji Street View.

Przyciągnij klientów wizytówką firmy w Street View

Nowoczesność usługi Street View to przede wszystkim umożliwienie odbiorcom z różnych krajów zwiedzania nieznanych kultur oraz słynnych budowli. Wystarczy wstawić w mapy Google przybliżoną lokalizację, a naszym oczom ukażą się szerokokątne zdjęcia danego miasta lub aglomeracji. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnym spacerze, mogąc pójść w dowolnym kierunku. Firma lub organ państwowy może posługiwać się Street View prezentując internautom fotografie swojego wnętrza. Pełni to istotną rolę zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw handlowych. Street View to świetny bodziec przyciągający potencjalnych nabywców.

Firma w Street View – dostępna w wersji na tablety

Koncepcja firmy w Street View jest połączona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają Polacy szperając po sieci w poszukiwaniu informacji o lokalnych restauracjach, salonach kosmetycznych czy urzędach. Programy te są rzecz jasna dostępne również w wersji mobilnej. Warto jednak pamiętać o przygotowaniu profesjonalnych fotografii, opublikowanych w tej witrynie internetowej, bo to sprawia, że odbiorcy dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Postarajmy się więc o profesjonalnego fotografa, jeśli mamy chęć skorzystać z tej usługi.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]