tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Planujesz założyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma wiele atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie wysokich pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy odbiorców. Za sprawą wdrożenia dedykowanych wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz integracji z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o użycie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi i poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym łatwo można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub publikować poradniki i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]