Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Opieka nad stroną www - sprawdź informacje o ofercie na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, który powstał głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się nadzwyczaj często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki oraz łatwo można opanować zasady posługiwania się nim, wykorzystuje się go aktualnie do projektowania sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron. Niemniej jednak ten CMS może być powodem kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym ważną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o regularnej instalacji najnowszych wersji CMS

Utrzymywanie strony www na obowiązującej edycji WordPressa jest bezspornie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednak firmy po utworzeniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na cyberataki lub zainfekowanie przez wirusymalware. Prócz tego, pomimo że WordPress jest całkiem prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi kłopotami z należytym działaniem strony czy sklepu. W związku z tym konieczne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, warto powierzyć opiekę nad stroną zewnętrznemu ekspertowi.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla małych i dużych przedsiębiorstw i blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony. W bazowym pakiecie oferty znajduje się wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, eliminacja skutków ataków hakerskich i wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są także rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]