Portal o ciekawych wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce

Ciekawe miejsca w Małopolsce. Więcej na visitmalopolska.pl.

Mimo, że małopolskie jest jednym z mniejszych województw w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz ciężko odnaleźć się w setkach informacji o ciekawych atrakcjach i bieżących wydarzeniach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Serwis dla zaintrygowanych atrakcjami w Małopolsce – potrzebne informacje oraz wirtualne spacery

Aby zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego województwa, powstał portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o znanych i nieznanych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale też o ekspozycjach i imprezach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na stronie? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie dostrzegą mapę, na której prędko odnajdą Centra Informacji Turystycznej, motele, hotele i schroniska, a także zabytki i muzea zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Co więcej, dla osób, które z przeróżnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery przedstawiające m.in. atrakcje narciarskie, piękno parków krajobrazowych i narodowych oraz zamek na Wawelu.

Spis konsulatów i proste rozmówki – kluczowe informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych turystach, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane i pozostałe południowe miejscowości. Ciekawostki zawarte na portalu dostępne są zatem w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych w regionie województwa małopolskiego. Niesłychanie wartościowy dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, w którym poznają podstawowe słówka i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie podróży po naszym kraju.

Dane firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego