Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Dowiedz się, gdzie zamówić maseczki z atestem.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, kompletnie zmieniła nasze kontakty społeczne i bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu czy biura, gdzie z reguły spotykamy większe grono ludzi, powinniśmy zawsze nosić na nosie i ustach ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowego użytku – lekka oraz wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej kluczowymi plusami są wygoda, solidność i niewielka waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co zapewne uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]