Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie ulepsza swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ można wykorzystać do rehabilitacji sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego działaniu. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]