Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Więcej szczegółów o Vitberg opinie uzyskasz tutaj

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, działu elektroniki, montowni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]