Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz w tym miejscu

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]