polski psycholog w UK, Birmingham, Coventry

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie fala emigracyjna jest znacznie mniejsza, ale nadal nie brakuje ludzi skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować wiele komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z dostaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty będą powierzone dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339