Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ odnajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]