Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie codziennie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Które metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – jak uzyskać długotrwałe efekty?

Mycie jamy ustnej po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (soda oczyszczona, pasty, lakiery), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny kolor. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje zauważalne efekty już po trzech zabiegach. Zabieg nie boli i jest całkowicie bezpieczny dla zębów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. W dalszej kolejności za pomocą specjalnego szablonu oznacza się kolor zębów przed wybielaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba minimalizując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o czternaście odcieni, efekty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać barwiących napojów i potraw przez przynajmniej kilka dni. Znakomite efekty przynosi również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.