„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]