Jak działa wibroterapia? O urządzeniach marki Vitberg

Na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala odnajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Ludzie pracujący przed monitorem z czasem zaczynają cierpieć na otyłość, bóle kręgosłupa oraz bóle kończyn. Jednym ze sposobem walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich latach staje się coraz popularniejsza. Prace badawcze nad tym sposobem terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspierać również odchudzanie. Z terapii wibracjami coraz częściej korzystają też sportsmeni do regeneracji mięśni po intensywnych sesjach treningowych.

Domowa wibroterapia z modułami RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej oddać w zaciszu własnego domu, bez konieczności umawiania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. Na rynku można znaleźć aparaty do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech głównych programów: Relaks, Kręgosłup i Nogi, w których można ustawić cztery poziomy częstotliwości wibracji. Zestaw można rozszerzyć o kolejne moduły: Metabolizm, Nogi, Kolana, Szyja i Biodra.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]