Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej szczegółów o tej marce

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]