„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym domu.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]