25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Zobacz jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 elementów aktywnych i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]