Projekty domów drewnianych w Polsce

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html uzyskasz więcej informacji o domy drewniane projekt.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska budowa sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane mają coraz większe grono fanów. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo całość robót realizowana jest z pominięciem tynkowania. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]