Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Sprawdź, gdzie zamówić pokrycie dachowe.

Zakładane przez dekady popularne dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i swoboda dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z kilku powodów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachui zarazem ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ułożenie zajmuje przeważnie o wiele więcej godzin. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do właściwie dowolnej, nawet dość skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe pięknie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starych budynków, tym bardziej, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić pokrycia dachowe dobrej klasy?

Aby zamówić blachodachówki wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. REGAMET w szczególności szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie zarysowań. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (m.in. folie dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących marek.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08