Nowoczesna produkcja i tradycyjny producent okien drewnianych

Producent stolarki drewnianej - aktualną ofertę poznasz na tej stronie

Klasyczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych domów po minimalistyczne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – tradycyjne tworzywa

Współcześnie okna drewniane są produkowane z wykorzystaniem zaawansowanych technik, co sprawia, że cechują się najniższym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a konserwowanie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują doskonałe wrażenia estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, eleganckie uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z awangardowymi technikami powodują, że okna drewniane są tak popularne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno można poddawać zabiegom pielęgnacyjnym

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne balustrady, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał nietoksyczny jest absolutnie ekologiczny, sprawdza się przy renowacji lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i harmonijne komponenty drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]