Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Więcej o budowie nowoczesnych domów drewnianych

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się zrealizować to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się także znacznymi stratami energii. Obecnie wygląda to w stu procentach inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy z drewna stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to aktualnie doskonały przykład na to, jak doskonale można łączyć tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko określa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią stosują też innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien i właściwe ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt doświadczonemu architektowi

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najlepiej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się doskonale, a równocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]