Architekt – Bartłomiej Sitarski

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb na barteksitarski.pl

Od decyzji podjętych na początkowym etapie wznoszenia domu zależy to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie mamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń oraz pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się postawić na pomoc sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć odpowiednie technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają często trudności ze znalezieniem technologii, w jakich budynek ma zostać wzniesiony. A ta decyzja okazuje się naprawdę istotna, bowiem mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Ze względu na to, powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt zaprojektuje Twój dom

Dom w tradycyjnym stylu czy może jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy czy wielokondygnacyjny? Takich wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według naszych sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Warto też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery działki.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]