Wisiorki ze srebra

Zobacz, gdzie zamówić wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, kwadratu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest także jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]