Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Skieruj się tutaj, aby zamówić srebrne kolczyki

Jednymi z najczęściej nabywanych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak popularne i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie często poszukiwane są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają szyję. Są okraszone kosztownymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, należy dokładnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się przecierać je często suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki chować w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast domowych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii jest niewątpliwie w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.