Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Zobacz, gdzie zamówić srebrną biżuterię

Jest z nami od tysięcy lat i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją ciała, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety i mężczyźni, maluchy i dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować czy pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]