Srebrna biżuteria dla dzieci

Potrzebujesz biżuterii dla dzieci? Powinieneś odwiedzić ten adres

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto sprawić pociechom ich własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci wybrać?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatka oraz wisiorki z biedronkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.