Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

W tym miejscu dowiesz się wszystkiego o dystrybutorze przekładni planetarnych.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników DC oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]