Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Szukasz wzmacniacza szerokopasmowego? Sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów telewizji kablowych. Zostało ono zaprojektowane w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują zazwyczaj w przedziale 50 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują wszelkie zakłócenia spowodowane np. przez usługi internetowe i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, w których mieszkają ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest bardzo dobrej jakości, a obsługa wzmacniacza nieskomplikowana. Urządzenia te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 122dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Urządzenia mają również wbudowane zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Nowoczesne modele wyposażono w specjalistyczny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest także energooszczędność na poziomie do <5W.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]