skrzynka teletechniczna, skrzynka telekomunikacyjna

Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle praktyczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich rodzajów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych, a także szkodliwe warunki klimatyczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – np. skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Moduły wewnątrz skrzynki można zamontować np. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do środka szafki. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. To istotne także w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Pamiętajmy też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu służą specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]