Powiedz o tym innym!

Ostatni tom bestsellerowego cyklu Petera V. Bretta OTCHŁAŃ Księga II będzie miała premierę JUŻ 9 maja!

unnamed - [PREMIERA FABRYKA SŁÓW] Peter V. Brett - Otchłań. Księga II
Mat. Fabryka Słów, premiera książki Peter V. Brett

Cykl Demoniczny – już dawno podbił bestsellerowe topki na całym świecie! Został przetłumaczony i wydany w Niemczech, Grecji, Japonii, Rosji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Danii, Portugalii, Indonezji, Tajwanie, Holandii, Korei Południowej, Chinach, Turcji, Włoszech, Bułgarii, Węgrzech, Rumunii, Serbii i Estonii,gdzie podbija serca kolejnych czytelników. Prawa do ekranizacji zostały nabyte przez hollywoodzkiego reżysera Paula W.S. Andersona i producenta Jeremy’ego Bolt. Duet ten współpracował wcześniej przy serii filmów Resident Evil.

Pierwszy tom cyklu pt.: „Malowany człowiek” został umieszczony na liście 10 najlepszych książek fantastycznonaukowych i fantasy 2008 roku według serwisu Amazon UK. Został też nominowany do pierwszej nagrody David Gemmell Legend Award.

Gdzie będzie można spotkać Petera V. Bretta?

  • 15.05 – KRAKÓW – 18:00 – empik Bonarka
  • 16.05 – WROCŁAW – 18:00 – empik Renoma
  • 18-19.05 – POZNAŃ – PYRKON
  • 20.05 – WARSZAWA – 12:00 – Teatr Powszechny

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1528008420654461/

O czym jest drugi tom Otchłani, którą napisał Peter V. Brett?

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony, za sprawą których świat ludzi skurczył się do odosobnionych skupisk. Jedyna nadzieja na ocalenie to garść częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych.Ludzkość musi stanąć do ostatecznej bitwy, w której, jak się zdaje, nie ma żadnych szans. Arlen, Jardir i Renna porywają się na skrajne szaleństwo, wierząc, że ich poświęcenie da ludziom jakąkolwiek, choćby minimalną szansę.Muszą zmusić schwytanego księcia demonów, by zaprowadził ich do Otchłani, gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię. Żadne z nich nie oczekuje, iż zdoła powrócić na powierzchnię.

Drużyna straceńców staje przed bramami Otchłani. Nie ma już odwrotu, nie ma miejsca na wątpliwości ani czasu na wahanie.

Jednak najcięższą walkę każdy z bohaterów stoczy sam ze sobą. Aby zwyciężyć muszą poświęcić to co kochają najbardziej. 

Jeśli zawiodą, po ludzkości nie pozostanie nawet ślad. Sharak Ka – ostatnia wojna przeciwko demonom – dobiega końca.
To jest właśnie czas roju!

Poprzednia część do kupienia tutaj: